Apartament 62.26 m2 Fshati Rinia Durres

Publikuar në Prona Ne Shitje
Apartament 62.26 m2 Fshati Rinia Durres
Shkarko file't e bashkangjitur
 • Kodi pronës: GR-N-H-050
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Durrës
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Apartament
 • Sipërfaqe (m2): 62.76

Vendodhja:

 • Prona ndodhet ne zonen kryesore te Fshatit Rinia, Rrethi i Durresit.
 • Apartamenti eshte e vendosur 8.5 km ne Veri te Durresit, rreth 2 km ne Lindje te Porto Romano, rreth 1.5 km ne Jug te detit adriatik, dhe 6 km ne Perendim te Katundit te Ri.
 • Zona ne te cilen ndodhet pronat eshte nje zone banimi me ambjente tregtare dhe lokale.
 • Ne te gjithe kete zone jane ndertuar pallate 4-kateshe, shtepi e vila 3 kateshe.

 

Pershkrimi:

 • Apartamenti i tipit 1+1, ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 4 katesh.
 • Siperfaqe totale eshte 62.76 m2.
 • Orientimi i prones eshte nga Lindja.

 

Çmimi i Shitjes 10,000 Euro

Link:

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/apartament-62-26-m2-fshati-rinia-durres/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret