Toke Are 6,700 m2 Gorican Berat

Publikuar në Prona Ne Shitje
Toke Are 6,700 m2 Gorican Berat
Shkarko file't e bashkangjitur
 • Kodi pronës: GR-N-L-047
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Kuçovë
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Are
 • Sipërfaqe (m2): 6,700

Vendodhja:

 • Prona ndodhet ne zonen e fshatit Kutalli, Zona Clirim-Gorican, Berat
 • 150 m larg rezervuarit te Fshatit Gorican.
 • 4 km larg kryqezimi i rruges se Roskovecit me rrugen Lushnje-Berat
 • 1.7 km larg rruges automobilistike Rruga Vajgurore – Fier

 

Pershkrimi:

 • Prona ka nje siperfaqe 6,700 m.
 • Prona, eshte nje toke are dhe pjeserisht eshte kthyer ne ullishte.
 • Nr. Pasurie 77/154, Zona Kadastrale 1806

 

Çmimi i Shitjes 7,000 Euro

Link:

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/toke-are-6700-m2-berat/

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret