Apartament 60 m2 Memaliaj, Tepelene

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-H-031
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Tepelen
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 60

Detajet e Prones:

  • Prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati kater katesh ne rrugen Qazim Hasani ne qytetin e Memaliajt, Gjirokaster.
  • Apartamenti ka dy dhoma, banjo dhe guzhine.

 

Çmimi i Shitjes 6,857 Euro

Link:

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/apartament-60-m2-memaliaj/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret