Ullishte 700 m2 Kryemedhënj, Kavaje

Publikuar në Prona Ne Shitje
Ullishte 700 m2 Kryemedhënj, Kavaje
Shkarko file't e bashkangjitur
 • Kodi pronës: GR-N-L-036
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Tiranë
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Are
 • Sipërfaqe (m2): 700

Vendodhja:

 • Prona është ullishte e ndodhur në një zonë kodrinore ne Kryemedhënj, Kavaje.
  • Ka nje distance prej 150 m nga ana lindore e autostrades Durrës – Kavajë.
  • Kufizohet me toka te tjera pemëtore (ullishte) dhe me disa objekte individuale 1-2 kate (vila).
 • Zona ne te cilen ndodhet prona, vihen re toka pemtore (Ullisht) dhe ne një rreze prej rreth 100 m vihen re objekte individuale banimi 1-3 kate.

 Pershkrimi:

 • Prona ka nje siperfaqe prej 700 m2
 • Toka ullishte ndodhet në një terren kodrinor me pjerresi në drejtim te veriut dhe perendimit.
 • Prona është e mbjelle me ullinje ne teresine e saj.

 

Çmimi i Shitjes 5,000 Euro

Link:

https://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/ullishte-700-m2-kavaje/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret