Garazhd 22 m2 Kryemedhenj Kavaje

Publikuar në Prona Ne Shitje
 • Kodi pronës: GR-N-G-001
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Kavajë
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Garazhd
 • Sipërfaqe (m2): 22

Vendodhja:

 • Prona është Garazhd (njesi sherbimi), ne katin perdhe te objektit 6-katesh G ne kompleksin turistik “TID” ne Kryemedhenj te qytetit te Kavajes.
 • Prona ndodhet ne nje largësi afersisht 8.3 km (ne vije ajrore) nga qyteti Kavajes dhe 9.2 km nga
  qyteti i Durresit dhe ne nje distance prej 100m nga rruga sekondare ne autostraden Durres-Kavaje
  dhe shume prane plazhit te Golemit.
 • Zona ku ndodhet prona eshte nje zone urbane e zhvilluar , e preferuar per shkak se ndodhet prane plazhit te Golemit.

Pershkrimi:

 • Prona është Garazhd (njesi sherbimi) me siperfaqe 21.58 m2
 • Eshte e vendosur ne kati perdhe te nje pallati 6 katesh.
 • Pervec destinacionit si Garazhd mund te perdoret edhe si Njesi Sherbimi.

 

Çmimi i Shitjes 3,900 Euro

Link:

https://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/garage-21-m2-kavaje/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret