Truall 58 m2 & Ndërtim 38 m2 Karbunarë, Lushnje

Publikuar në Prona Ne Shitje
 • Kodi pronës: GR-N-H-022
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Lushnje
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Truall + Ndertese industriale
 • Sipërfaqe (m2): 38

Magazina ndodhet:

 • Në fshatin Karbunarë e Poshtme, Lushnje.
 • Prona ndodhet rreth 2 km nga qendra e qytetit.
 • Zona në të cilën është e vendosur prona karakterizohet nga shtëpi banimi 1-3 Kate.

 Përshkrimi i Prones:

 • Ndodhet në katin përdhe të një ndërtese dy katëshe.
 • Sipërfaqe totale trualli prej 58 m2 dhe ndërtim 38 m2.
 • Prona është e përshtatshme për magazinimin e produkteve të ndryshme.

 

Çmimi i Shitjes  3,900 Euro

Link:

https://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/magazine-38-m2/

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret