Toke Are 4,900 m2 Munishtir, Skrapar

Publikuar në Prona Ne Shitje
 • Kodi pronës: GR-N-L-010
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara ; Mob: +355 68 90 38 955 ; E-Mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Çorovodë
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Are
 • Sipërfaqe (m2): 4,900

Vendodhja

 • Prona ndodhet në fshatin Munushtir, Komuna Qendër, rrethi i Skraparit.
 • Rreth 3 km nga banesat e qytetit të Çorovodës
 • Rreth 1.1 km kalon lumi Osum dhe rreth 1.4 km kalon rruga nacionale e cila lidh qytetin e Poliçanit me qytetin e Çorovodës.

 Pershkrimi:

 • Prona ka nje siperfaqe 4,900 m2.
 • E pershtatshme per toke bujqesore.

 

Çmimi i Shitjes  1,897 Euro

Link:

https://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/toke-are-4900-m2-skrapar/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret