Tokë Arë 2,500 m2 Lagje 6, Kavajë

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-L-055
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara | Cel: 068 90 38 955 | Tel: 04538327 | Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Kavajë
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Are
  • Sipërfaqe (m2): 2500

Vendodhja e prones:

Prona ndodhet në qytetin e Kavajes, rreth 1.7 km ne jug te qendres se qytetin. Ne lindje te prones, ne nje distace prej 500 m2 kalon autostrada Durres – Rrogozhine. Ne veri-lindje, me nje distance prej 1.1 km gjendet ish fabrika e qelqit.

Përshkrimi i Prones:

Prona e tipit, toke are, ka dimensione 55 m x 24 m. Toka shtrihet ne nje terren fushore dhe eshte shume e pershtatshme per aktivitete bujqesore por mund te perdoret edhe per ndertimin e ndertesave te banimit ose te biznesit

Çmimi i shitjes 10,000 EUR

Per me shume info vizitoni plateformen per shitje e pronave te Bankes OTP Albania:

https://otpbank.al/prona/dt_properties/toke-are-2500-m2/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret