4 Njesi Biznesi 360 m² Elbasan

Publikuar në Prona Ne Shitje
4 Njesi Biznesi 360 m² Elbasan
Shkarko file't e bashkangjitur
 • Kodi pronës: GR-N-B-030 - 33
 • Personi Kontaktit: Danjel Cara | Cel: 068 90 38 955 | Tel: 04538327 | Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
 • Qyteti: Elbasan
 • Lloji: E Paluajtshme
 • Struktura: Njesi (dyqan)
 • Sipërfaqe (m2): 360

Vendodhja:

 • Pronat, 4 njesi sherbimi, jane te pozicionuara ne kati perdhe te nje pallati 9-te katesh, ne rrugen "Qemal Stafa" ne Elbasan.
 • Pallati ne te cilen ndodhen 4 njesite eshte e ndodhet ne qender te qytetit te Elbasanit, me nje distance prej 300 metra nga sheshi kryesor i qytetit.
 • Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

 

Pershkrimi:

 • Pronat jane te organizuar ne 4 certifikata pronesie per nje total siperfaqeje prej 360 m².
 • 3 njesi sherbimi me numerat N.5; N.6 dhe N.8 jane te pozicionuara ne katin perdhe te godines ne pjesen jugore.
 • 2 njesit N.5 dhe N.6 jane te organizuar ne dy certifikata pronesie, por ambjenti nuk eshte I ndare fizikisht, dhe perbehet nga nje siperfaqe totale, per te dy njesite, prej 181.4 m². 
 • Njesia N.10 eshte e pozicionuar ne katin perdhe te godines ne pjesen veriore, shume prane me bulevardin kryesore.
 • Jane te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ose magazinimi.

 

Tabela me listen e Çmimeve per Njesite:

Code

Pershkrimi i Prones

Çmimi I Shitjes
(EUR)

GR-N-B-030
GR-N-B-031

Njesi 75.4 m² Elbasan (N.5)
Njesi 106 m² Elbasan (N.6 )

81,630

GR-N-B-032

Njesi 105.6 m² Elbasan (N.8)

73,920

GR-N-B-033

Njesi 73.6 m² Elbasan (N.10)

40,480

  

Per me shume info ju lutem ndiqni linkun e meposhtem:

https://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/4-njesi-biznesi-360-m%c2%b2-elbasan/

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret