Truall 1,730 m² & Ndertese 275 m² Vrisera, Gjirokaster

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-036
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara | Cel: 068 90 38 955 | Tel: 04538327 | Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Gjirokastër
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall + Ndertese industriale
  • Sipërfaqe (m2): 275

Pasuria është "Truall+Ndertese" me sip. 1,730 m² te truallit e 275 m² te ndertesese. Me vendodhje në Vrisera, Gjirokaster, rreth 1.3 km ne Veri te Autostrades “Gjirokaster – Kakavije”. Prona ka funksionuar si Ambjent tregtimi e magazinim per materialet e ndertimit dhe pajisjeve hidrosanitare. Eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi qe kerkojne kapacitete  magazinimi.

Çmimi i Shitjes 99,000 EUR.

Per me shume info vizitoni plateformen per shitje e pronave te Bankes OTP Albania:

https://otpbank.al/prona/dt_properties/truall-1730-m%C2%B2-ndertese-275-m%C2%B2-vrisera-gjirokaster  

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret