Njesi 106 m², kati -1, Lagje "Skender Libohova", Lushnje

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-037
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara I Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Lushnje
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Njesi (dyqan)
  • Sipërfaqe (m2): 106

Vendodhja:

Prona eshte e pozicionuara ne kati -1 te nje pallati 6-te katesh, ne Lagjen "Skender Libohova", ne Lushnje. Godina ne te cilen pozicionohet prona ndodhet prane qendres se qytetit te Lushnjes, me nje distance prej 300 metra nga bulevardi kryesor. Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

 

Pershkrimi:

Prona ka nje siperfaqe totale prej 106 m² dhe ka strukture te rregullte. Ambjenti ka funksionuar me pare si Bar-Kafe. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

 

Cmimi i Shitjes 40,000 EUR

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret