Korce, Shitet Truall 3,019 m2 + Ndërtesë 1,290 m2 Korce

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: GR-N-B-028
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara I Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Korç
  • Lloji: E Luajtshme
  • Struktura: Truall + Ndertese industriale
  • Sipërfaqe (m2): 1290

Vendodhja:

Pronat ndodhet buze rruges nacionale per ne Korce ne zonen industriale te Lumalasit dhe te Biranjes. Kane akses me rrugen nacionale Pogradec-Korce
Ka nje distance prej 3.5 km nga qendra e qyteti te Korces. Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.


Pershkrimi:

Pronat jane te organizuar ne dy certifikata pronesie si meposhte. Truall 1,587 m2 + Ndërtese 468 m2 Lumalas Korçe – Nr.Pasurise 126/44
Truall 1,432 m2 + Ndërtese 821.5 m2 Biranje Korce – Nr. Pasurise 118/13. Ne prone ndodhet edhe nje ndertese dy kateshe qe ka sherbyer me pare si zyra.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

 

Cmimi i Shitjes 350,000 EUR


Per me shume info vizitoni plateformen per shitjen e pronave te Bankes OTP Albania:
https://otpbank.al/prona/dt_properties/truall-3019-m2-ndertese-1290-m2-korce-2/

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret