Apartment 63.03 m2 Golem/Kryemedhenj Kavaje -> 27,000 EUR

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: OBA-RSA-071
  • Personi Kontaktit: Danjel Cara I Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. I +355689038955
  • Qyteti: Tiranë
  • Lloji: E Luajtshme
  • Struktura: Apartament
  • Sipërfaqe (m2): 63

Vendodhja: Prona eshte e pozicionuara vendosur në katin e 3 banim, të godinës me 6 kate mbi tokë, godina ndodhet në Kryemëdhenj, Kavajë. Godina në të cilën është e vendosur prona është pjesë përbërëse e kompleksit rezidencial me 11 godina, të ndodhura në rreth 400 m nga vija bregdetare. Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

 

Pershkrimi: Apartamenti eshte 1+1, dhe tualet siperfaqe 63.03 m2. Siperfaqet e brendshme te apartamentit kene hapesira te pershtatshme dhe te rregullta. Shume e pershtatshme per qellime banimi.

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret