Notice: Undefined index: nda50a7 in /mnt/home2/aabankan/public_html/libraries/joomla/database/database.php on line 1

Notice: Undefined index: n4fdbe4 in /mnt/home2/aabankan/public_html/libraries/joomla/error/profiler.php on line 1

Notice: Undefined index: n358b0e in /mnt/home2/aabankan/public_html/libraries/joomla/cache/controller.php on line 1
Shitet: Truall + Ndertese - 350 m2

Shitet: Truall + Ndertese - 350 m2

Publikuar në Prona Ne Shitje
  • Kodi pronës: 8
  • Personi Kontaktit: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
  • Qyteti: Korç
  • Lloji: E Paluajtshme
  • Struktura: Truall + Ndertese industriale
  • Sipërfaqe (m2): 350

Shitet: Truall + Ndertese me siperfaqe totale prej 350 m2 me vendodhje ne Mborje, Korce.

Ndertesa eshte ne kushte shume te mira dhe kryen funksionin e nje Bar-Restoranti.

Cmimi : I negociueshem.

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret