Vendodhja

 • Ndodhur ne rrugen nacionale “Pogradec – Korçe”.
 • Akses direkte me rrugen nacionale
 • Zone shume e pershatshme per aktivitete biznesi

Pershkrimi:

 • Vilë 3-katëshe, organizuar ne dy ambjente banimi
 • Siperfaqe totale Trualli prej 1,008 m2
 • Gjurme Ndertimi 240 m2
 • Siperfaqe totale Ndertimi 600 m2
 • Çmimi i Shitjes 150,000 EUR

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/vile-3-kateshe-bulgarec-korce/


Vendodhja:

 • Pronat ndodhet buze rruges nacionale per ne Korce ne zonen industriale te Lumalasit dhe te Biranjes.
  • Kane akses me rrugen nacionale Pogradec-Korce
  • Ka nje distance prej3.5 km nga qendra e qyteti te Korces.
 • Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.

 Pershkrimi:

 • Pronat jane te organizuar nedy certifikata pronesie si meposhte:
  • Truall 1,587 m2 + Ndërtese 468 m2 Lumalas Korçe – Nr.Pasurise 126/44
  • Truall 1,432 m2 + Ndërtese 821.5 m2 Biranje Korce – Nr.Pasurise 118/13
 • Ne prone ndodhet edhe nje ndertese dy kateshe qe ka sherbyer me pare si zyra.
 • E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
 • Çmimi i Shitjes 400,000 EUR

http://www.societegenerale.al/prona/dt_properties/truall-3019-m2-ndertese-1290-m2-korce/


Toka pozicionohet në fshatin Ibe, në krah të autostradës Tiranë-Elbasan.

Ka sipërfaqe 800 m2 dhe është e përshtatshme për lloje të ndryshme aktivitetesh.

Çmimi         2,950 Euro

 

Për të kërkuar informacione të mëtejshme si dhe për të shprehur interesin tuaj, jeni të lutur të na kontaktoni në: E-mail:  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: 00355 (0) 4 22 76 000 Ext. 375, Cel: +355 68 20 41 302 / +355 68 20 90 628

 Adresa: Divizioni i Menaxhimit të Riskut, NPL, Intesa Sanpaolo Bank Albania, Rr."Ismail Qemali" Nr.27, Kutia Postare: 8319, Tiranë, Shqipëri.

 

SHOQATA SHQIPTARE E BANKAVE

AAB

ANëTARëT E SHOQATëS

Antaret